Reference

Webová stránka
Webová aplikace
Mobilní aplikace

MAIA

Kapesní nožík pro všechny piloty dronů, malých letadel a ultralightů pro nás byl skvělou výzvou. V naší dílně vznikla mobilní a webová aplikace, ve spolupráci s ČVUT i hardwarový modul pro letecké stroje.

Webová stránka
Webová aplikace
Mobilní aplikace

Click Coffee

Pro unikátní koncept kaváren Click Coffee jsme zajistili tvorbu komplexního systému na online objednávky kvalitní kávy a občerstvení na přesný čas. Pomocí mobilní aplikace zákazník objednávku vytvoří a vyzvedne v magneticky otevíratelné skříňce na zvolené pobočce.

Mobilní aplikace
Webová aplikace

Stadyum

Aplikace pro všechny fanoušky, kteří si nehodlají nechat ujít už ani vteřinu zápasu a zároveň si ho chtějí užít hezky česky naplno. Aplikace Stadyum zařídí objednávku i servis občerstvení přímo k fanouškově sedadle.

Webová stránka

Datein

Nový koncept speed datingu jsme dostali až k vám domů, do oken vašich prohlížečů a tým DateIn už se postará o to, abyste zažili několik příjemných schůzek v pohodové atmosféře během jediného večera.

Webová aplikace

Moje Ročenka

Webovou aplikací jsme podpořili projekt, který má za cíl vytvořit tradici ročenek na školách a uchovat si tak drahocenné vzpomínky na to, jak jsme my a naši kamarádi vypadali za mlada.

Webová stránka

From designers

Projekt, který má opravdu styl! From designers je web s e-shopem zaměřený na prodej nadčasových a jedinečných výrobků od mladých designérů i studentů designu.

Máte nápad? Pojďme tvořit!