O nás

36 0 +
Úspěšných projektů
12
0
Členů týmu
150
00000000
Spotřeba pizzy

Za nás mluví práce

Jsme banda nadšenců do nejnovějších technologií. Zdlouhavé procesy ani dresscode u nás nenajdete. Jsme taky zapřísáhlí odpůrci “copy and paste”. Vše, co děláme, je autentický originál. Jen ten má podle nás v dnešním světě nějaký význam.

Baví nás hlavně vývoj webových a mobilních aplikací, a protože jsme opravdoví fajnšmekři, pohráváme si i s vývojem mobilních her pro virtuální realitu.

Team Virtii - Petra Kaizarová - Business development se zaměřením na HR, PR, Marketing, Sales
Petra
Business development
Tým Virtii - Michal Chvála - Lead developer se zaměřením React Native vývojář
Michal
Lead developer

Klienti

Říkají o nás

Z práce a přístupu VIRTII jsem nadšený. Komunikace byla přátelská a naprosto bezproblémová, reakční čas při řešení čehokoli kratičký. Výsledek naší spolupráce pak toto všechno odráží.
Jakub Šmíd
zakladatel Cafe Prostoru_
Spolupráce se společností VIRTII se nám osvědčila do takové míry, že jsme je zvolili i pro další dva projekty. I navzdory poměrně volně definovanému zadání nám dodali produkt, který jsme si představovali, aniž by bylo třeba cokoli upravovat či přepracovávat.
David Veselý
spoluzakladatel Click Coffee
Na spolupráci s týmem Virtii oceňuju především zapálení pro věc, lidský přístup, tah na bránu a schopnost přes všechny peripetie dotáhnout projekt.
Aleš Konrád
Jednatel Upvision
S firmou VIRTII spolupracuji opakovaně. Ať se jedná o jednoduchý web nebo rozsáhlou appku, vždy dokáží najít efektivní způsob řešení.
Radim Nigrin
Zakladatel Schools United
Skvělá spolupráce a rychlá komunikace. Vyřešili každé zadání a ceny jsou více než příznivé, můžu vřele doporučit.
Veronika Jandová
ceo From Designers

Já a ty

Přidej se k nám

React developer

Cílová stanice React Native!