Webová stránka
Webová aplikace

Moje Ročenka

Udělejte z nejhezčích vzpomínek klenot vaší knihovny.

Cíl projektu

Moje Ročenka je projekt společnosti Schools United, který má za cíl uchovávat vzpomínky na skvělá léta prožitá na škole. Zároveň cíleně podporuje aktivní studenty a pořádá pro ně soutěž o nejlepší ročenku roku. Schools United nám svěřila tvorbu webové aplikace, která by studentům umožnila jednoduché vytváření ročenek a vývoj administrátoru pro potřeby soutěžě.

Výzva

Vytvoření plynulého a interaktivního software, jehož ovládání bude intuitivní i pro malé děti.

Řešení

Moje Ročenka je webová aplikace umožňující studentům vytvořit si online unikátní školní fotoknihu. Uživatel do aplikace nahraje fotografie, které může následně libovolně uspořádat, doplnit popisné texty a různé designové prvky. Aplikace umí pracovat s vrstvami, grafickými efekty, předgenerovávat rozložení stránek. Uživatel má absolutní svobodu v tom, jak si prvky uspořádá. Po dokončení se ročenka vygeneruje do PDF s ořezovými značkami a nechá vytisknout v profesionální tiskárně. Následně si ji mohou studenti z dané školy zakoupit.

Systém umožňuje také správu studentů, škol a ročenek. Dodatečně byl přidán administrátor, díky kterému vznikla možnost vypisovat kola soutěží, kde mají jednotlivé školy plnit různé úkoly při tvorbě ročenky.

Systém je škálovatelný, takže nic nebrání nasazení na stovkách škol.

S firmou VIRTII spolupracuji opakovaně. Ať se jedná o jednoduchý web nebo rozsáhlou appku, vždy dokáží najít efektivní způsob řešení.
Radim Nigrin
Zakladatel Schools United
Máte nápad? Pojďme tvořit!