Mobilní aplikace
Webová aplikace

Stadyum

Aplikace, díky které vám neuteče ani vteřina zápasu

Cíl projektu

Fotbalový fanoušek má obvykle na zápase jenom dvě možnosti. Buď si nechá utéct několik drahocenných minut hry, nebo se dobrovolně zařadí do některé z nekonečných front na občerstvení o přestávce. Tento problém jsme se rozhodli řešit aplikací, která poskytne fanouškům objednávkový systém na občerstvení i s donáškou přímo k sedadle.

Výzva

Vytvoření uživatelsky pochopitelného software pro přijímaní objednávek na straně stánkařů a komunikace v rámci aplikace i přes sms.

Řešení

Stadyum je mobilní aplikace pro snadné objednávání občerstvení na sportovních stadionech. Divák do mobilní aplikace zadá, na jakém stadionu a sedadle sedí, vybere občerstvení z nabídky a obsluha mu vybrané občerstvení doručí až na místo. Zaplatit může hotově při doručení nebo kartou přímo v aplikaci. Zákazník si tak může koupit občerstvení v průběhu zápasu, aniž by musel opustit svoje místo.

Součástí Stadyum je také webová aplikace pro stánkaře, která umožnuje přijímat a spravovat objednávky, upravovat nabídku stánku nebo třeba zaslat notifikaci se zprávou zákazníkovi.

Aplikace byla otestována na pěti velkých stadionech v ČR. Bohužel kvůli špatné vybavenosti stadionů a výpadkům sítě při návalu návštěvníků byl projekt dočasně pozastaven. S jeho opětovným spuštěním se počítá zhruba za dva roky.

Více informací o projektu na stadyum.cz

Máte nápad? Pojďme tvořit!