Webová stránka
Webová aplikace
Mobilní aplikace

Click Coffee

Koncept kaváren, které se přizpůsobují tempu velkoměsta.

Cíl projektu

Firma Click Coffee nám svěřila kompletní technologickou podporu inovativní myšlenky kaváren zaměřených na rychlost. Hlavní myšlenkou Click Coffee bylo vytvořit kavárnu, ve které si budou lidé moci co nejrychleji vyzvednout kvalitní čerstvě udělanou kávu i se snídaní beze front, vytahování pěněženky a hlavně v co nejkratším čase.

Výzva

Vytvoření realtime komunikace magnetických skříněk s telefonem a uživatelsky příjemný tablet pro správu pokladního systému.

Řešení

Náš tým se postaral o komplexní tvorbu systému na online objednávky občerstvení a kávy. Celý systém funguje tak, že si zákazník skrze aplikaci objedná občerstvení na přesný čas a zaplatí přes aplikaci kartou. Obsluha Click Coffee mu připraví jeho objednávku do magneticky otevíratelných skříněk na zvolené pobočce. Zákazník pak při příchodu zmáčkne pouze jedno tlačítko v aplikaci a skříňka se mu automaticky otevře. Celý koncept je zaměřený na rychlost, takže v kavárně stráví zákazník pouze okolo 12 vteřin.

Pro Click Coffee jsme kromě mobilní aplikace pro iOS a Android vytvořili administrační systém pro zaměstnance a majitele kavárny, který umožňuje přijímat a zpracovávat objednávky, sledovat skladové zásoby, generovat faktury a další. Dále jsme zajistili tvorbu webových stránek, počítačovou i internetovou infrastrukturu v kavárně. Koncept je v tomto nastavení unikátní v rámci celého světa. Už nyní se objevují zprávy, že se podobný princip distribuce pokouší implementovat další řetězce kaváren.

Zadavateli jsme také vytvořili propagační webovou stránku.

Spolupráce se společností VIRTII se nám osvědčila do takové míry, že jsme je zvolili i pro další dva projekty. I navzdory poměrně volně definovanému zadání nám dodali produkt, který jsme si představovali, aniž by bylo třeba cokoli upravovat či přepracovávat.
David Veselý
spoluzakladatel Click Coffee
Máte nápad? Pojďme tvořit!